OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.12.AD2021

1. Bardzo dziekuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Elżbieta Piątek,Aleksandra Michalewicz,Anna Górniarczyk,Bożena Szymendera,Agnieszka Koczorowska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3.  Kandydaci do bierzmowania z klasy VIII mają spotkanie w poniedziałek 06.12.AD2021 po Mszy św.

4. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom/duże ofiara 18 PLN,małe ofiara 8,50 PLN/oraz opłatki można nabywać w zakrystii.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na pomoc migrantom 690,50 PLN
6. W tym tygodniu Roraty w poniedziałek a w środę uroczystość Matki Bożej.
7. Dzisiaj Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie,po Mszach zbiórka ofiar na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Polecam ją ofiarności Parafian.
8. W środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.Msza św.o godz 17:30.Nowenna do MB Nieustającej Pomocy przed Mszą o godz.17.20.Tego dnia zakończymy Rok Świętego Józefa.Na zakończenie Mszy św.odmówimy Akt Zawierzenia Narodu Polskiego i Kościoła w Polsce Świętemu Józefowi. Tego dnia zapraszam również do wspólnej modlitwy w Godzinie Łaski od 12-13.
9. Rada Duszpasterska organizuje zabawę karnawałową 08.01.2022 r. Koszt uczestnictwa 250 PLN od pary. Zapisy w sklepie u p.Maryli w Solcu. Każda para będzie naszą wielką radością.
10. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3 PLN do nabycia w kruchcie kościoła.
11. Spowiedż adwentowa z udziałem kapłanów z dekanatu w środę 15.12.AD2021. Szczegółowe godziny podam w przyszłą niedzielę.
12. Paczuszka dla maluszka.