OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.12.AD2021

1. Bardzo dziękuje wszystkim osobom,które zaangażowały się w przygotowanie świąt Bożego Narodzenia.Większość z tych osób prosi by nie wymieniać ich z imienia. Dlatego spełniam ich życzenie,ale jednocześnie wyrażam podziw i wdzięczność za troskę o nasz parafialny kościół. Niech Boża Dziecina darzy swoim błogosławieństwem za każde dobro uczynione na rzecz naszej Parafii.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Dzisiaj dzień pomocy modlitewnej i materialnej dla KUL . Po Mszach zbiórka ofiar ,którą polecam ofiarności Parafian.

4. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3 PLN do nabycia w kruchcie kościoła.
5. W tym roku w związku z zaleceniem Ks.Arcybiskupa nie będzie tradycyjnej kolędy. Tak jak w roku ubiegłym zapraszam na Msze kolędowe o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych rejonów do kościoła. Plan jest wywieszony w gablocie. W tym tygodniu zapraszam mieszkańców Solca Nowego nr 1-24 w środę o godz.18.30.
6. W piątek kończymy rok kalendarzowy. Nabożeństwo dziękczynno-błagalne o godz.16.30. Tego dnia jest udzielona dyspensa od pokarmów mięsnych.
7. W sobotę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św.o godz.11.00 i 16.00.
8. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2406,40 PLN. Za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto parafialne Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.
9. W związku z nowymi przepisami pandemicznymi zmuszeni jesteśmy do odwołania Zabawy Parafialnej 08.01.AD2022. Przepraszamy tych,którzy planowali wziąć w niej udział. Wpłaty można odbierać u p.Maryli w Solcu.