Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą 06.07.2014r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XIV Niedzielę Zwykłą 06.07.2014r.

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30. Intencje na Nowennę można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka w kruchcie kościoła.
2. W piątek przypada święto św. Benedykta, patrona Europy.
  ● za modlitwę w intencji wyjazdu z dziećmi do Zagórza Śląskiego;
  ● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Gabryeli Gracz, Ilonie Gracz, Dorocie Pawłowskiej;
  ● dziękuję także za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na potrzeby Stolicy Świętej. Zebraliśmy 77 zł i 50 gr.
4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki” (4,50 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” – numer podwójny, wakacyjny (7,90 zł), jest także nowy numer „Miłujcie się” (4 zł).
5. Wszystkim Drogim Parafianom rozpoczynającym zasłużony urlop życzę dobrego wypoczynku, szczęśliwych wyjazdów i powrotów!