OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.01.AD2022

1. Bardzo dziękuję mieszkańcom Solca Nowego za dyżur w sprzątaniu.Proszę o podjęcie dyżuru mieszkańców Solca.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3 PLN do nabycia w kruchcie kościoła.

4. W tym roku w związku z zaleceniem Ks.Arcybiskupa nie będzie tradycyjnej kolędy. Tak jak w roku ubiegłym zapraszam na Msze kolędowe o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych rejonów do kościoła. Plan jest wywieszony w gablocie. W tym tygodniu zapraszam mieskańców Kurnika w Solcu Nowym,Leśniczówek,Borek i Nowych Domów w poniedziałek o godz.17:30.
5. Przed nami Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan,który Tradycyjnie trwa od 18-25.01.
6. Przyszła niedziela to Niedziela Słowa Bożego.
7. Po Mszach zbiórka ofiar na Radio Emaus.