OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.01.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Dorota Kurpisz,Maria Prządka i Waldemar Stefańczyk.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.

3. Zakończyliśmy spotkania kolędowe.Bardzo serdecznie dziękuję Czcigodnym Parafianom za liczny udział we wspólnej modlitwie i podtrzymywanie pięknej Tradycji święcenia naszych domów.Dziękuję p.Marzenie i p.Rafałowi za piękne kolędowe koncerty.Dziękuję za ofiary kolędowe,które będą przeznaczone na remont instalacji elektrycznej.Niech Pan Bóg błogosławi nam w Nowym Roku.
4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2311,50 PLN. Za wszystkie ofiary składane w kościele i wpłacane na konto parafialne Czcigodnym Parafianom serdecznie dziękuję.
5. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan,który Tradycyjnie trwa od 18-25.01.Zachęcam do modlitwy w tej intencji.
6. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego. Zachęcam do codziennej lektury Pisma Świętego.
7. Po Mszach zbiórka ofiar na Radio Emaus.