OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.01.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Teresa Domagała,Małgorzata Maksymowicz,Krystyna Jaskulska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Radio Emaus 121,40PLN. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję.

4. W środę święto Ofiarowania Pańskiego w tradycji ludowej obchodzone jako święto Matki Bożej Gromnicznej.Będzie to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w Solcu o godz.10.00,w,Solcu Nowym o godz.17:30.Podczas Mszy święcenie gromnic a po Mszach zbiórka ofiar na klasztory klauzurowe.
5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca.Z tej racji:
-spowiedż w piątek od godz.16.45.
-objazd chorych w czwartek od godz.08.00.
6. Koło Gospodyń Wiejskich w Solcu zaprasza na spotkanie przy kawie lub herbacie i ciastku do sali wiejskiej od 12.30.-15.00. Podczas spotkania odbędzie się zbiórka na WOŚP.
7. Zmarła nasza Parafianka +Gertruda Kurasińska. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.11.00. Różaniec w niedzielę o godz.17.00 i w poniedziałek po Mszy św. Wieczny odpoczynek..................