OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.02.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Lucyna Przymuszała,Julia Gorzelniak,Alicja Lorenz.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Liturgię Mszy św.w przyszłą niedzielę o godz.11.00. przygotują dzieci pierwszokomunijne.

4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca.Podczas Mszy św.składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
5. Katechezy przedmałżeńskie odbędą się w Wolsztynie w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego od 21-25.02.AD2022. Spotkania rozpoczynają się o godz.19.00.
6. Zmarła nasza parafianka +Pelagia Kryś z Solca. Pogrzeb we wtorek o godz.11.00. Różaniec na sali w solcu o godz.18.00. Wieczny odpoczynek..........