^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.03.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Paulina Walkowiak,Agnieszka Michalak,Małgorzata Nowak,Halina Schiller.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa: Droga Krzyżowa w piątki  w łączności z mszą św.,Gorzkie Żale po Mszy o godz.11.00.

4. W okresie Wielkiego Postu składamy Daninę Diecezjalną.Koperty na półce z gazetami
5. Rozpoczęliśmy pracę Zespołu Synodalnego. Następne spotkania w czwartki 17 i 31.03.po Mszy wieczornej we Wroniawach. Zachęcam do udziału.Jeśli ktoś chciałby wspomóc dzieło synodalne swoją modlitwą proszę zabrać do domu obrazki z modlitwą,które są wyłożone na skarbonie na półce z gazetami.
6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Modlitw,Postu i Solidarności z Misjonarzami.Po Mszach zbiórka ofiar na dzieło pomocy polskim misjonarzom Ad Gentes.
7. Za dwa tygodnie,od niedzieli 20.03.będziemy przeżywać rekolekcje wielkopostne.Rekolekcje poprowadzi o.Patryk Siarkiewicz,franciszkanin z Zieleńca. Nauki w łączności z Mszami o godz.17.30.
8. Bardzo serdecznie dziękuję Czcigodnym Parafianom za ofiary na pomoc Ukrainie i złożone dary materialne.Zebraliśmy 2472,56 PLN. Dziękuję za wrażliwe i szlachetne serca. Niech Pan Bóg błogosławi hojnym Ofiarodawcom.
9. Kandydaci do bierzmowania przychodzą na Mszę św. I Drogę Krzyżową. Po nabożeństwie spotkanie.


 

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.