OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.03.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Gabriela,Zenon Nowaccy,Dagmara,Justyna Wróbel,Cecylia Każmierska i mała Zuzia.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa: Droga Krzyżowa w piątki  w łączności z mszą św.,Gorzkie Żale po Mszy o godz.11.00.

4. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalną oraz ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od I i IV Róży Matek
5. Dziękuję za ofiary na dzieło pomocy polskim misjonarzom Ad Gentes. Zebraliśmy 203,45 PLN.
6. Od dzisiaj przeżywamy rekolekcje wielkopostne.Rekolekcje prowadzi o.Patryk Siarkiewicz,franciszkanin z Zieleńca. Nauki w łączności z Mszami o godz.17.30.w poniedziałek,wtorek i środę.
7. W piątek uroczystość Zwiastowania NMP. Z tej racji nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.