OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.04.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Ewa Adam,Barbara Szefner,Mariola Matysik.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa: Droga Krzyżowa w piątki  w łączności z mszą św.,Gorzkie Żale po Mszy o godz.11.00.

4. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalną oraz ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od II i III Róży Matek z Solca. Bóg zapłać.
5. Za tydzień Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień.Msze św.będą poprzedzone procesją i poświęceniem palm.Gromadzimy się przed kościołem.
6. W czwartek odbyło się ostatnie spotkanie synodalne.Bardzo dziękuję osobom uczestniczącym w spotkaniach,dziękuję p.Magdalenie za trud sprawowania roli koordynatora. Jeśli są osoby,które chciałyby włączyć się w prace synodu poprzez wypełnienie ankiety proszę o osobisty kontakt z Proboszczem.
7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 7 w środę. Przychodzimy na Mszę św. I po niej spotkanie.
8. W tym tygodniu spowiedź we wtorek w Gościeszynie i w czwartek w Kębłowie.
9. Osoby,które chciałyby włączyć się w Triduum Paschalne proszę o kontakt osobisty z Proboszczem.