OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.05.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Urszula Skorupińska,Patrycja Reimann,Ewa Żok,Elżbieta Kozłowska. Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w niedziele w łączności z mszą o godz.11.00,w dni powszednie w łączności z Mszą św.

4. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii o.Mariusza Kasperskiego,misjonarza z Madagaskaru.W trakcie kazania usłyszymy o życiu misjonarzy,a po Mszy św.będzie można złożyć ofiarę na działalność oo.Oblatów na Madagaskarze. Kandydaci do bierzmowania zapraszam na spotkanie z misjonarzem w niedzielę po mszy o 11.00.
5. Przeżyliśmy uroczystość I Komunii Świętej i Biały Tydzień. Bardzo serdecznie dziękuję dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie i przeżycie tych pięknych dni. Dziękuję za Dar Ołtarza,którym jest czerwony ornat.Paniom Magdalenie,Marzenie i Panu Rafałowi za okazaną życzliwość i obecność.Panu Ryszardowi i Pani Magdalenie i Natalii za Przystrojenie ołtarza,świątyni i przystrojenie flagami.Bóg zapłać.
6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się :Angelika Tyszkowska i Adam Kryś.Zap.II