^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.05.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Urszula Skorupińska,Patrycja Reimann,Ewa Żok,Elżbieta Kozłowska. Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w niedziele w łączności z mszą o godz.11.00,w dni powszednie w łączności z Mszą św.

4. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii o.Mariusza Kasperskiego,misjonarza z Madagaskaru.W trakcie kazania usłyszymy o życiu misjonarzy,a po Mszy św.będzie można złożyć ofiarę na działalność oo.Oblatów na Madagaskarze. Kandydaci do bierzmowania zapraszam na spotkanie z misjonarzem w niedzielę po mszy o 11.00.
5. Przeżyliśmy uroczystość I Komunii Świętej i Biały Tydzień. Bardzo serdecznie dziękuję dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie i przeżycie tych pięknych dni. Dziękuję za Dar Ołtarza,którym jest czerwony ornat.Paniom Magdalenie,Marzenie i Panu Rafałowi za okazaną życzliwość i obecność.Panu Ryszardowi i Pani Magdalenie i Natalii za Przystrojenie ołtarza,świątyni i przystrojenie flagami.Bóg zapłać.
6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się :Angelika Tyszkowska i Adam Kryś.Zap.II 

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.