^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.05.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Grażyna Wożna,Małgorzata Maciołek,Alina Adamczak. Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w niedziele w łączności z mszą o godz.11.00,w dni powszednie w łaczności z Mszą św.

4. Dzisiaj gościmy w naszej parafii o.Mariusza Kasperskiego,misjonarza z Madagaskaru. Po Mszy św.będzie można złożyć ofiarę na działalność oo.Oblatów na Madagaskarze. Kandydaci do bierzmowania zapraszam na spotkanie z misjonarzem w niedzielę po mszy o 11.00.
5. We wtorek przypada 25 rocznica święceń kapłańskich Ks.Tomasza,naszego byłego proboszcza. Otoczmy Ks.Jubilata naszymi modlitwami.
6. W poniedziałek,środę i piątek procesje błagalne o dobre urodzaje na początku Mszy św. Zachęcam do udziału szczególnie pracujących na roli.
7. W czwartek Dzień Matki. Wszystkim mamom życzę radości i szczęścia na każdy dzień życia.Wszystkich,którzy chcą modlić się przy grocie w Borkach zapraszam na Mszę św. O godz.18.30. Dzieci pierwszokomunijne uczestniczą w albach.
8. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
9. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 1943,45PLN. Czcigodnym Parafianom za ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne bardzo serdecznie dziękuję.
10. Dzisiaj uroczystość I Komunii Świętej w parafii Wroniawy. Zachęcam do modlitwy w ich intencji. 

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.