OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.05.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Grażyna Wożna,Małgorzata Maciołek,Alina Adamczak. Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w niedziele w łączności z mszą o godz.11.00,w dni powszednie w łaczności z Mszą św.

4. Dzisiaj gościmy w naszej parafii o.Mariusza Kasperskiego,misjonarza z Madagaskaru. Po Mszy św.będzie można złożyć ofiarę na działalność oo.Oblatów na Madagaskarze. Kandydaci do bierzmowania zapraszam na spotkanie z misjonarzem w niedzielę po mszy o 11.00.
5. We wtorek przypada 25 rocznica święceń kapłańskich Ks.Tomasza,naszego byłego proboszcza. Otoczmy Ks.Jubilata naszymi modlitwami.
6. W poniedziałek,środę i piątek procesje błagalne o dobre urodzaje na początku Mszy św. Zachęcam do udziału szczególnie pracujących na roli.
7. W czwartek Dzień Matki. Wszystkim mamom życzę radości i szczęścia na każdy dzień życia.Wszystkich,którzy chcą modlić się przy grocie w Borkach zapraszam na Mszę św. O godz.18.30. Dzieci pierwszokomunijne uczestniczą w albach.
8. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
9. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 1943,45PLN. Czcigodnym Parafianom za ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne bardzo serdecznie dziękuję.
10. Dzisiaj uroczystość I Komunii Świętej w parafii Wroniawy. Zachęcam do modlitwy w ich intencji.