OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.05.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Kinga Klecha,Magdalena Bukowska,Arleta Kalemba.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w niedziele w łączności z mszą o godz.11.00,w dni powszednie w łączności z Mszą św.

4. W ubiegłą niedzielę gościliśmy o.Mariusza Kasperskiego z Madagaskaru. W imieniu o.Mariusza dziękuję za złożone ofiary na rzecz misji. Zebraliśmy 1958,60 PLN.
5. W tym tygodniu I piątek miesiąca:
-objazd chorych w czwartek od godz.8.00,
-spowiedź w piątek od godz.16.30,
-adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz.17.00.
6. Nabożeństwo Fatimskie w sobotę o godz.16.30.Zapraszam Czcicieli Matki Bożej.
7. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Św. I koniec Okresu Wielkanocnego,a w naszej parafii gościć będziemy kleryka z ASD w Poznaniu. Po Mszach zbiórka ofiar na rzecz seminarium.