OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.06.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Edyta Majewska,Katarzyna Klecha,Jarosław Bżdziak.Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Św. I koniec Okresu Wielkanocnego,a w naszej parafii gościmy kleryka z ASD w Poznaniu. Po Mszach zbiórka ofiar na rzecz seminarium.
4. Jutro święto NMP Matki Kościoła.
5. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy.
6. Spotkanie Rady Parafialnej w środę po Mszyśw.
7. Kandydaci do bierzmowania mają spotkania w poniedziałek i czwartek o godz.16.45 ,a w sobotę o godz.15.30.
8. Procesja w Boże Ciało w Solcu Nowym od kościoła do krzyża.
9. W piątek po Bożym Ciele 17.06.w naszej parafii wizytacja kanoniczna ks.bp.Szymona. Program jest wywieszony w gablocie
10. W niedzielę 22.05.została beatyfikowana Paukina Jaricot,założycielka Kółek Żywego Różańca.Zelatorów proszę o odbiór obrazków z modlitwą do nowej błogosławionej w zakrystii.