^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE SOLEC NOWY 12.06.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Wiesława Gonda,Julia Gonda,Irena Lewandowska,Eleonora Skorupińska,Grażyna Mała.Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Procesja w Boże Ciało w Solcu Nowym od kościoła do krzyża po Mszy o godz.11.00.Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy,feretronów i sztandarów a także udekorowanie domów i wywieszenie flag. Dziewczynki proszę o sypanie kwiatków. Ministrantów i szafarzy o przygotowanie liturgii. Msza z procesją w piątek o godz.16.00,w pozostałe dni Oktawy o godz.17.00,w niedzielę po Mszy o godz.11.00.

4. W piątek po Bożym Ciele 17.06.w naszej parafii wizytacja kanoniczna ks.bp.Szymona. Program jest wywieszony w gablocie. Zachęcam do udziału w nabożeństwie,Mszy św.oraz spotkaniach. Zywy Różaniec proszę by był na spotkaniu we Wroniawach.
5. Osoby chętne do posprzątania terenu wokół kościoła i probostwa zapraszam we wtorek o godz.18.00.
6. Festyn Parafialny jest zaplanowany 17.07.2022r.w niedzielę. Osoby ,które chciałyby włączyć się w przygotowania proszęby zgłosiły się w zakrystii. Prosimy o zorganizowanie fantów i upieczenie placków. Zgodnie z tradycją proszę o zapisywanie osób w zakrystii.
7. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.