OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.06.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Knobel Sylwia,Dudziak Aneta,Kaczmarek Dorota,Dereier Rafał.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.

3. Przeżyliśmy uroczystość Bożego Ciała i wizytację biskupa Szymona.Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom,które włączyły się w ich przygotowanie przeżycie. Rodzinom Antkowiaków, Surmów, Marcinkowskich i ich sąsiadom oraz rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie ołtarzy.Dzieciom sypiącym kwiatki,ministrantom,wszystkim osobom niosącym sztandary,feretrony,baldachim.Strażakom za zabezpieczenie procesji.Dziękuję osobom sprzątającym teren wokół kościoła , probostwa i cmentarza. oraz dekorującym kościół i nasze domostwa. Wszystkim Parafianom za udział w nabożeństwach i Mszach św. w Boże ciało i podczas wizytacji.Młodzieży i rodzicom za przygotowanie i przeżycie uroczystości Bierzmowania.Wszystkim,którzy w jakikolwiek sposób dołożyli swoją cegiełkę niech Pan Bóg błogosławi.
4. Festyn Parafialny jest zaplanowany 17.07.2022r.w niedzielę. Osoby ,które chciałyby włączyć się w przygotowania proszę by zgłosiły się w zakrystii. Prosimy o zorganizowanie fantów i upieczenie placków. Zgodnie z tradycją proszę o zapisywanie osób w zakrystii.
5. Trwa oktawa Bożego Ciała. Msze z procesją o godz.17.30.
6. W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,a w piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa.Z tej racji nie obowiązuje post.