^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.07.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Teresa Materna,Beata Adamska,Edyta Rogozińska,Agnieszka Gracz.Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.

3. Dzisiaj Festyn Parafialny. Rozpoczęcie o godz.12.00 Mszą św. Potem wspólna zabawa z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych zakończona potańcówką. Loteria fantowa w której główną nagrodą będzie rower. Dochód z festynu będzie przeznaczony na prace remontowe w naszym kościele. Zapraszam wszystkich do wspólnej radości.
4. Święcenie pojazdów w przyszłą niedzielę 24.07.2022r. Po kazdej Mszy w sobotę i w niedzielę obrzędy poświęcenia pojazdów i możliwość pobłogosławienia środków transportu.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.