OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.07.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Barbara Gracz,Andżelika Łuczka,Barbara Wyrwa,.Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.

3. Przeżyliśmy w wielkiej radosci pierwszy po przerwie Festyn Parafialny.Było to piekne niedzielne popołudnie,które niemożliwe byłoby bez zaangażowania wielu osób.Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom reprezentującym Radę Parafialną,Koło Gospodyn Wiejskich z Solca,sołectwom z Solca Nowego i z Solca na czele z sołtysami,osobom przygotowującym i obsługującym atrakcje festynu,ofiarodawcom fantów na loterię a także obsługującym sprzedaż losów i wydajacym nagrody.Dziękuję twórcom przepysznych ciast i całej gastronomii,panu wójtowi i sponsorom za datki na organizację festynu,osobom rozkładającym i sprzątającym namioty i ławki. Panu Rafałowi i pani Marzenie za nagłośnienie i oprawę muzyczną.Wszystkim Parafianom za udział i chęć spotkania oraz wspomożenie i zakup losów. Dochód z festynu wyniósł 17851.00 PLN i będzie przeznaczony na prace remontowe w naszym kościele. Przed nami wymiana elektryki i przebudowa prezbiterium. Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim Parafianom.
4. Dzisiaj święcenie pojazdów . Po kazdej Mszy w sobotę i w niedzielę obrzędy poświęcenia pojazdów i możliwość pobłogosławienia środków transportu.Część ofiar przeznaczymy na pomoc w zakupie środków transportu dla misjonarzy.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 1942,50PLN.Czcigodnym Parafianom za ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
6. We wtorek wspomnienie św.Joachima i Anny-rodziców NMP.Pamiętajmy w naszym modlitwach o rodzicach