OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.08.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Arleta Pachołek,Marika Pachołek,Alicja Skorupińska,Katarzyna,Rafał Kawala.Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.

3. W przyszłą niedzielę nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony.Msza dożynkowa o godz.11.00.delegacje z wieńcami zostaną uroczyście wprowadzone do świątyni,później procesja z wieńcami. Zapraszam wszystkich do modlitwy dziękczynnej.
4. Po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL i WT UAM.
5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Lidia Kawka z Solca i Mateusz Wiśniewski z Nowej Wsi.Zap.II.