OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.08.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Wojciech Kaczmarek,Jadwiga Kotlarska,Mirosława Wyrwa.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.

3. Dzisiaj nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony.Msza dożynkowa o godz.11.00.delegacje z wieńcami zostaną uroczyście wprowadzone do świątyni, później procesja z wieńcami. Zapraszam wszystkich do modlitwy dziękczynnej.
4. Po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL i WT UAM.
5. Jutro uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze  o godz.08.00 i 11.00. Podczas każdej Mszy św. Święcenie ziół i kwiatów. Po Mszach zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.
6. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. Składkę remontową polecam szczególnej ofiarności Czcigodnych Parafian.