^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.08.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Bogumiła Krawczyk,Beata Żok,Honorata Karkut,Gabriela Nowacka.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie delegacji i wieńców dożynkowych oraz za złożone ofiary. Niech Pan Bóg błogosławi w pracy na roli i w życiu codziennym wszystkim Parafianom.

4. We wtorek wyjeżdżamy z dziećmi na wycieczkę do Nysy.
5. Przed nami uroczystości odpustowe ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej,patronki naszej parafii.Suma odpustowa o godz.11.00.Druga Msza o 17.30.Głównym celebransem będzie misjonarz Św.Rodziny Ks.Krzysztof Stachowiak,który na codzień pracuje w Papui-Nowej Gwinei.Bardzo proszę o przygotowanie liturgii i procesji,chętne osoby do czytania,do niesienia baldachimu i feretronów,dziewczynki proszę o sypanie kwiatów.Okazja do spowiedzi od 10.30. Zachęcam do skorzystania.Z racji odpustu nie obowiązuje piątkowy post.Koło Gospodyń Wiejskich w Solcu zaprasza do dalszego świętowania odpustu i zakończenia wakacji na boisku w Solcu. Wszystkie dzieci są zaproszone do wspólnych gier i zabaw. Nie zabraknie słodkich niespodzianek.W niedzielę odpust za zmarłych. Msza św.o godz.12.00 na cmentarzu.Zachęcam do ofiarowania odpustu w intencji tych ,którym tak wiele zawdzięczamy.Zaprośmy naszych krewnych i przyjaciół.Nie będzie Mszy o 11.00.
6. W przyszłą niedzielę Ks.Krzysztof Stachowiak z Papui Nowej Gwinei będzie głosił kazanie a po Mszach będzie zbierał ofiary na potrzeby misji prowadzonych przez Misjonarzy Świętej Rodziny na Papui Nowej Gwinei.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.