^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.08.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Honorata Dubska,Ania Piskorska,Maria Pawłowska,Agata Piskorska,Natalia Wróblewska,Wiktor Dubski,Szymon Piskorski,Radek Piskorski,Kinga Wróblewska.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.

3. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Misjonarza Świętej Rodziny Ks.Krzysztofa Stachowiaka pracującego na codzień w Papui Nowej Gwinei. Po Mszach św. Można złożyc ofiarę na działalność misyjną prowadzoną przez Misjonarzy Świętej Rodziny.
4. Bardzo dziękuję wszystkim osobom,które zaangażowały się w przygotowanie i przeżycie odpustu parafialnego.Niech Matka Boża wyprasza wszystkie potrzebne łaski.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2122,50 PLN. Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję. Pod koniec września rozpocznie się remont instalacji elektrycznej. Wstępny kosztorys to ok.23.000PLN.
6. W czwartek początek nowego roku szkolnego. Pierwszoklasistów zapraszam w niedzielę na Mszę św. O godz.11.00. z tornistrami do poświęcenia.
7. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-objazd chorych w czwartek od 07:30,
-okazja do spowiedzi w piątek od 16.30,
-Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz.17.00.
8. W pierwszą Sobotę Miesiąca zapraszam Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej na nabożeństwo o godz.16.30.
9. W niedzielę Festyn Parafialny we Wroniawach .Msza św.o godz.14.00 a potem atrakcje,loteria fantowa i zabawa taneczna. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.