OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.09.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Justyna Szarłata,Monika Pławińska.Bóg zapłać. Wyrazy wdzięczności dla mieszkańców Solca za dbałość o czystość świątyni. Proszę mieszkańców Solca Nowego o przejęcie dyżuru.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła
3. Klasa 8 ma spotkanie w poniedziałek 12.09.2022,uczestniczymy w Mszy św.o godz.17.30,a po niej spotkanie.

4. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w środę 14.09.2022r. po Mszy św.o godz.17.30. Dzieci pierwszokomunijne odbierają książeczki na niedzielne Msze św. w zakrystii.
5. W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
6. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.Będzie to także Dzień Środków Społecznego Przekazu.
7. Katechezy Przedmałżeńskie w kościele farnym w Wolsztynie od 26-30.09.AD2022. Spotkania rozpoczynają się o godz.19.00.
8. W naszym kościele trwają prace związane z wymianą instalacji elektrycznej.Udało się je rozpocząć szybciej. Dziękuję firmie pana Mateusza.