^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.09.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Grażyna Wolnik,Olga Wolnik,Renata Mehr,Halina Mehr.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwo pierwszej Soboty Miesiąca o godz.16.30.Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej bardzo serdecznie zapraszam.

4. W sobotę rozpoczyna się miesiąc pażdziernik. Nabożeństwo różańcowe w niedzielę po Mszy o godz.11.00.
5. Katechezy przedmałżeńskie w kościele farnym w Wolsztynie od 26-30.09.AD2022.Spotkania rozpoczynają się o godz.19.00.
6. Dzisiaj po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL i szkoły katolickie.
7. Spotkania formacyjne dla członków Róż Różańcowych będą odbywały się w pażdzierniku w środy po nowennie.Zapraszam 05.10-I i II Róże z Solca,12.10.-III,IV,V Róże z Solca,19.10.-I i II Różę z Solca Nowego,26.10.Róże męskie

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.