OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.10.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Barbara i Waldemar Bieliccy,Anna Mydlarz,Magdalena Baer.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty o godz.17.00,w niedzielę po mszy o godz.11.00.dzieci zapraszam na nabożeństwo w poniedziałek i środę o godz.16.30. W Solcu nabożeństwo codziennie w kaplicy o godz.17.00

4. Spotkania formacyjne dla członków Róż Różańcowych będą odbywały się w pażdzierniku w środy po nowennie.Zapraszam 05.10-I i II Róże z Solca,12.10.-III,IV,V Róże z Solca,19.10.-I i II Różę z Solca Nowego,26.10.Róże męskie
5. Kandydaci do bierzmowania z klasy VII przychodzą na nabożeństwo różańcowe w poniedziałek o godz.17.00. Po Mszy krótkie spotkanie.
6. W tym tygodniu I Piątek Miesiąca:
-objazd chorych w czwartek od godz.08.00
-spowiedż w piątek od godz.16.30
-adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 16.30
7. Dzieci i młodzież,które chciałyby uczestniczyc w przygotowaniu Dnia Papieskiego zapraszam na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. Chcemy przygotować montaż słowno-muzyczny.
8. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na KUL i szkoły katolickie 267,50 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.