OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.02.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Julia Gorzelniak,Agnieszka Kaczmarek,Wiesława Kuczyk. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii 632,06PLN.Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękuję.

4. Katechezy przedmałżeńskie w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego w Wolsztynie od 20-24 lutego 2023 r. Spotkania o godz.19.00.
5. Kandydaci do bierzmowania z klasy VII mają spotkanie w poniedziałek. Rozpoczniemy od Mszy św, a potem katecheza.
6. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post,czas naszego przygotowania do świętowania Wielkanocy.W Środę Popielcową Msze św.połączone z obrzędem posypania głów w sali w Solcu o godz.10.00 i w kościele o 17.30.W tym dniu obowiazuje post ścisły.
7. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne:
- Droga Krzyzowa w piątek w łączności z Mszą /dla dzieci we Wroniawach o godz.16.30/,osoby chętne do czytania rozważań mogą się zgłaszać w zakrystii,
-Gorzkie Żale w łączności z Mszą niedzielną o godz.11.00
8. W czasie Wielkiego Postu składamy Daninę Diecezjalną. Koperty na szfce z gazetami.
9. Ogłoszenia gospodarcze.