Wstrzymana peregrynacja Obrazu Jasnogórskiego

Kochani Parafianie!

Właśnie otrzymałem informację, że z powodu epidemii koronawirusa ks. Arcybiskup wstrzymał peregrynację Obrazu Jasnogórskiego. Zatem w terminie 14 i 15 marca Matka Boża do nas nie przybędzie. Bardzo Wam dziękuję za Wasze zaangażowanie, za pięknie udekorowane ulice i domy, niech tak pozostanie, chyba że są rzeczy które się zniszczą, to postarajmy się je przechować.

Nie wiem, kiedy peregrynacja będzie wznowiona, wszystko zależy od rozwoju sytuacji epidemiologicznej. Nadal czekamy na Maryję! Prędzej czy później przybędzie także do nas. Polecajmy Jej zdrowie naszych rodzin i nas samych. Dbajcie o siebie i nie lekceważcie ostrzeżeń.

Co do planu Mszy św., proszę podajcie dalej, że w sobotę Msza św. we Wroniawach normalnie o godz. 19.00, w Solcu Nowym o 17.30, w Niedzielę we WRONIAWACH o godz. 9.30 i 12.30, w Solcu Nowym w Niedzielę o godz. 8.00 i 11.00. Trzymajcie się! Pamiętam o Was w modlitwie. Najważniejsze jest zdrowie i o nie prośmy Boga i Maryję. W czasie każdej Mszy św. będziemy śpiewać suplikację. Niech przyjdą Ci, którzy czują się na siłach.

Pozdrawiam serdecznie z modlitwą

ks. Tomasz Bochyński