OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.11.AD2020

1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary na składkę remontową. Zebraliśmy 1174,20 PLN. Dziękuję za ofiary wpłacane na konto parafialne . Bóg zapłać.
2. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę . W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.
3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.
4.  W tym roku z racji pandemii można zyskiwać odpusty za nawiedzenie cmentarza przez cały miesiąc listopad.
5. W sobotę i niedzielę w łączności z Mszami św. Modlimy się za zmarłych poprzez wymienianki.
6. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nowy Rok Liturgiczny. Hasło roku duszpasterskiego to słowa „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”. W Adwencie będziemy radośnie oczekiwać na narodzenie Pana Jezusa. Roraty będziemy odprawiać we wtorki,czwartki i piątki we Wroniawach. Dzieci proszę o przygotowanie lampionów.
7. Można już nabywać kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3 PLN.
8. Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

P r o b o s z c z

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15.11.AD2020

1. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Longina Bednarczyk,Paulina i Maciej Szymendera,Jakub Szubert,Agnieszka Flieger,Helena Szubert. Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15.11.AD2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 01.11.AD2020

1. Bardzo dziękuję wszystkim,którzy uczestniczyli i prowadzili modlitwy podczas nabożeństw różańcowych. Niech Matka Boża wyprasza potrzebne łaski.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Surma,Śmidoda,Pacuscy i Marcinkowski Bóg zapłać.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę z powodu bycia w czerwonej strefie. W związku z ograniczeniami do końca czasu bycia w czerwonej strefie dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 01.11.AD2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.10.AD2020

1. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe:
-dla dorosłych w poniedziałek i środę w łączności z Mszą.św,w piątek i sobotę o 17.00.w niedzielę w łączności z Mszą o 11.00
-dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17:30 we Wroniawach
Zachęcam do uczestniczenia.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Marzena Piskorska,Maria Piskorska,Halina Jońca,Danuta Inda,Zygmunt Jońca,Robert Adamczak,Leszek Bladocha. Panu Ryszardowi dziękuję za ścięcie trawy na cmentarzu. Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.10.AD2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.10.AD2020

1. Trwa miesiąc pażdziernik. Nabożeństwa różańcowe:
-dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17:30 we Wroniawach
Zachęcam do uczestniczenia.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Zuzanna Ratajczak,Ewa Antkowiak,Irena Banach i Krystyna Kurasińska.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.10.AD2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.10.AD2020

1. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe:
-dla dzieci w poniedziałek i środę o godz.16.30. Dzieci zbierają karty z postaciami świętych.
Zachęcam do uczestniczenia.
2. W ubiegłą niedzielę na KUL,ASD i szkoły katolickie zebraliśmy 133,55 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.10.AD2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.09.AD2020

1. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na remonty 2236,20 PLN a na potrzeby Ziemi Świętej 295,60 PLN .Za okazaną hojność Szlachetnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
2. We wtorek w liturgii święto św. Archaniołów Michała,Gabriela i Rafała. To także dzień imienin Pana Organisty.Solenizantowi życzymy obfitości Łask Bożych,zdrowia i szczęścia oraz opieki Matki Bożej.
3. W zakrystii można odbierać filmy z Nawiedzenia. Osoby niezapisane mogą także jeszcze zakupić filmy.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.09.AD2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.09.AD2020

1. Zakończył się czas nawiedzenia. Piękny czas naszego spotkania z Matką Bożą. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim którzy przyczynili się do przeżycia tych uroczystości. Przede wszystkim dziękuję Ks.Tomkowi,za przygotowanie naszej parafii duchowe i zewnętrzne,ale przede wszystkim za obecność,piękne słowo podczas pasterki i nadzór nad przebiegiem uroczystości.Wszystkim szlachetnym Parafianom za wspaniałe udekorowanie Świątyni i naszych domów,za zaangażowanie w pełnienie funkcji liturgicznych,za asystę przy niesieniu i przemieszczaniu się Obrazu,strażakom OSP za zabezpieczenie porządku w miejscu przywitania i wokół świątyni. Wszystkim dziękuję za obecność i wiele chwil spędzonych na modlitwie i czuwaniu. Wszystkim parafianom za każdy gest miłości wobec Matki Bożej. Jestem dumny będąc razem z wami.Bóg zapłać
2. Można jeszcze nabyć film DVD z Peregrynacji Ikony Jasnogórskiej. Zapisy w zakrystii.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.09.AD2020