OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28.02.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.. Bóg zapłać.
2. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę . W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.
3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci
4. Nabożeństwa wielkopostne wg następującego porządku:
- Droga Krzyżowa w piątek o 17.00,
- Gorzkie Żale w niedzielę po mszy o godz.11.00.
5. Wszystkim rodzinom skladającym Daninę Diecezjalną serdecznie dziękuję.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2065 PLN i 20 Eurocentów. Bardzo dziękuję za ogromną hojność Czcigodnych Parafian wyrażaną poprzez ofiary na składce w kościele i wpłaty na konto parafialne.W miesiącu marcu wykonane zostanie ocieplenie piankowe przez firmę p.Mariusza Ruty z Nowego Tomyśla. Koszt inwestycji wynosi 17.500 PLN.
7. Dzisiaj Dzień Modlitwy,Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach zbiórka ofiar na Fundusz Ad Gentes wspierający pracę polskich misjonarzy.
8. Okazja do spowiedzi z racji I Piątku miesiąca od godz.16.20. Zachęcam do skorzystania.
9. Już dzisiaj informuję że spowiedż z udziałem kapłanów z dekanatu w środę 24.marca
10. Objazd chorych w czwartek od godz,8.00. Nowych chorych zgłaszamy w zakrystii.

P r o b o s z c z

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.02.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Irena Żok,Hanna Lepka,Karol Lepka,Magdalena Łukaszewska. Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.02.AD2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.02.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp..Paulina Walkowiak,Agnieszka Michalak,Alicja Sammler, Małgorzata Nowak,Halina Schiller. Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.02.AD2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.02.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp..Genowefa Żak,Paulina Żak,Maria Jędrzejczak,Barbara Każmierczak,Katarzyna Spławska. Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.02.AD2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 31.01.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp..Patrycja Pukacka,Paulina Pukacka,Jarosław Szmatuła,Paulina Szmatuła,Barbara Domagała,Kamil Domagała. Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 31.01.AD2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.01.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp..Bernadeta Rzeżnik,Marek Toś,Wiesława Kurzyk Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.01.AD2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.01.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp..Lucyna Przymuszała,Danuta Gorzelniak,Julia Gorzelniak,Alicja Lorenz Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.01.AD2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.01.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Kamila Antkowiak, Elżbieta Bogucka, Kamil Chłopowiec, Elżbieta Szukała. Bóg zapłać.

3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.01.AD2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.01.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Katarzyna Antkowiak,Małgorzata Maksymowicz,Renata Wróblewicz,Halina Janusz. Bóg zapłać.
3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.01.AD2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.12.AD20

1. Przeżyliśmy szczęśliwie czas świąteczny.Bogu niech będą dzięki. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za dobre ich przygotowanie:
- osobom,które ofiarowały piękne choinki,
- osobom  przygotowującym wystrój kościoła i terenu przykościelnego,
- osobom dekorującym żłóbek,
- panu organiście za piękną oprawę muzyczną,
- służbie liturgicznej ołtarza,
Niech Boża Dziecina wszystkim błogosławi.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.12.AD20

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20.12.AD2020

1. Bardzo dziękuję za posprzątania kościoła i ofiary pieniężne pp.Dorota Kurpisz,Beata Stefańczyk,Julia Stefańczyk,Wiktoria Stefańczyk,Marcin Prządka. Bóg zapłać.
3. Okazja do spowiedzi w poniedziałek i środę przed i po Mszy św.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20.12.AD2020