OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.04.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Mariola Matysik,Justyna Klecha,Krystyna Klecha .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Dziękuję za ofiary na Daninę diecezjalną.
4. W poniedziałek wielkanocny zebraliśmy na KUL,ASD i szkoły katolickie 260 PLN. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękuję.
5. W dzisiejszą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego . Uroczystość odpustowa we Wroniawach. Suma o godz.15.00. Po Mszach św. Zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.
6. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza o godz.17.30. Jest to Dzień Świętości Życia.
7. W środę po Mszy zebranie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
8. W sobotę od godz.10.00 pierwsza spowiedż dzieci pierwszokomunijnych.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.03.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Barbara Szefner,Maria Klecha,Katarzyna Klecha .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Dziękuję za ofiary na Daninę diecezjalną i ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od II Róży Matek z Solca Nowego i mieszkańców Solca Nowego od kościoła do krzyża.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.03.AD2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.03.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Teresa, Józef Łakomy,Ewa,Jan Utrata,Ewa Adam.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Dziękuję za ofiary na Daninę diecezjalną i ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego od I i V Róży Matek z Solca oraz IV Róży Ojców z Solca.
4. Spowiedź z udziałem kapłanów z dekanatu w poniedziałek w parafii św. Józefa a we wtorek w Farze w Wolsztynie.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.03.AD2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.03.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Gabriela i Zenon Nowaccy,Dominika Ripa,Cecylia Każmierska,Halina Skrzypczak.Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.03.AD2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.03.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Paulina Rogaczewska,Magdalena Łukaszewska,Hanna Lepka,Marzena Lorenz.Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.03.AD2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.02.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Marianna Jędrzejczak,Genowefa Żak,Alicja Sammler,Amelia Sammler.Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.02.AD2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.02.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Katarzyna Spławska,Barbara Każmierczak..Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. W środę popielcową zebraliśmy na Caritas 254,50PLN.Za złożone ofiary bardzo serdecznie dziękuję.Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.02.AD2024