OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.05.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Grażyna Wożna,Małgorzata Maciołek,Alina Adamczak. Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w niedziele w łączności z mszą o godz.11.00,w dni powszednie w łaczności z Mszą św.
4. Dzisiaj gościmy w naszej parafii o.Mariusza Kasperskiego,misjonarza z Madagaskaru. Po Mszy św.będzie można złożyć ofiarę na działalność oo.Oblatów na Madagaskarze. Kandydaci do bierzmowania zapraszam na spotkanie z misjonarzem w niedzielę po mszy o 11.00.
5. We wtorek przypada 25 rocznica święceń kapłańskich Ks.Tomasza,naszego byłego proboszcza. Otoczmy Ks.Jubilata naszymi modlitwami.
6. W poniedziałek,środę i piątek procesje błagalne o dobre urodzaje na początku Mszy św. Zachęcam do udziału szczególnie pracujących na roli.
7. W czwartek Dzień Matki. Wszystkim mamom życzę radości i szczęścia na każdy dzień życia.Wszystkich,którzy chcą modlić się przy grocie w Borkach zapraszam na Mszę św. O godz.18.30. Dzieci pierwszokomunijne uczestniczą w albach.
8. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
9. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 1943,45PLN. Czcigodnym Parafianom za ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne bardzo serdecznie dziękuję.
10. Dzisiaj uroczystość I Komunii Świętej w parafii Wroniawy. Zachęcam do modlitwy w ich intencji.

P r o b o s z c z

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.05.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Urszula Skorupińska,Patrycja Reimann,Ewa Żok,Elżbieta Kozłowska. Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w niedziele w łączności z mszą o godz.11.00,w dni powszednie w łączności z Mszą św.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.05.AD2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.04.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Dorota Kaczmarek,Józef Jokś,Grażyna Skrzypczak,Kazimierz Skrzypczak. Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Dzisiaj niedziela Miłosierdzia Bożego.Korzystajmy z tego żródła łaski. Dziękuję przy tej sposobności osobom prowadzącym Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Po Mszach zbiórka ofiar na Caritas.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.04.AD2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.04.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Weronika Stańczak,Damian Piskorski,Aurelia Żok,Tadeusz Żok,Bernadeta Kryś,Ryszard Buła Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Dzisiaj dzień pomocy modlitewnej i materialnej dla KUL. Po Mszach zbiórka ofiar do puszki w na regale z gazetami.
4. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalną . Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.04.AD2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.04.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Grażyna Walkowiak,Justyna Klecha,Krystyna Klecha. Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalną oraz ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od IV Róży Ojców z Solca ,od II Róży Matek z Solca Nowego i mieszkańców Solca Nowego od kościoła do krzyża. Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.04.AD2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.04.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Ewa Adam,Barbara Szefner,Mariola Matysik.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa: Droga Krzyżowa w piątki  w łączności z mszą św.,Gorzkie Żale po Mszy o godz.11.00.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.04.AD2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.03.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Marzena Lorenz,Teresa i Józef Łakomi,Ewa Utrata.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
4. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalną oraz ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od V Róży Matek z Solca oraz od mieszkańców Solca Nowego od stacji kolejowej do kościoła. Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.03.AD2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.03.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Gabriela,Zenon Nowaccy,Dagmara,Justyna Wróbel,Cecylia Każmierska i mała Zuzia.Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.03.AD2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.03.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Hanna Lepka,Irena Żok,Halina Skrzypczak,Magdalena Łukaszewska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
4. W okresie Wielkiego Postu składamy Daninę Diecezjalną.Koperty na półce z gazetami

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.03.AD2022