OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.07.AD2024

2. Bardzo dziękuję za posprzątanie terenu wokół kościoła i probostwa oraz złożone ofiary:pp.Kamila Każmierczak,Edyta Rogozińska,Barbara Materna,Beata Adamska. Bóg zapłać.
3. Nasz parafialny festyn przewidziany jest na 28.07.AD2024.Rozpoczniemy od Mszy św.o godz 12.00 a potem już zabawa,spotkanie, loteria i potańcówka.Do tańca przygrywac będzie zespół Tak-Ton. Dla dzieci przygotowane będą dmuchańce. O gastronomię zadba Koło Gospodyń Wiejskich z Solca Nowego i Solca oraz strażacy. Serdeczna prośba  o upieczenie i przyniesienie ciasta i placków,tak jak w latach poprzednich.Można przynosić fanty na loterie. Dziękuję za fanty już złożone. Główną nagrodą w tym roku będzie pralka.Losy w cenie 10 Pln będzie można nabywać w trakcie festynu. Losowanie głownych nagród ok.godz.18.30. Osoby,które chciałyby pomóc w przygotowaniu nagród zapraszam w środę ok. Godz.18.15 na probostwo.W trakcie festynu proszę o zaangażowanie wzorem lat ubiegłych.Każda pomocmile widziana. Dochód z festynu będzie przeznaczony na prace remontowe w naszym kościele.Zapraszam wraz z Radą Parafialną wszystkich Parafian i Gości.
4. Dzisiaj święcenie pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa.Część ofiar będzie przeznaczona na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy prowadzoną przez organizację MIVA.
5. W nadchodzącym tygodniu w liturgii:
 -w poniedziałek święto św.Marii Magdaleny,
 -we wtorek święto św.Brygidy,
 -w środę wspomnienie św.Kingi,
 -w czwartek święto św.Jakuba Apostoła,
 -w piątek wspomnienie św.Joachima i Anny.
 6. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.07.AD2024

2. Bardzo dziękuję za posprzątanie terenu wokół kościoła i probostwa oraz złożone ofiary:pp. Andżelika Kryś, Marzena Krawczyk, Wiktoria Miszczak, Iwona Kawka. Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.07.AD2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.07.AD2024

2. Bardzo dziękuję za posprzątanie terenu wokół kościoła i probostwa oraz złożone ofiary:pp.Mirosława Schaeffer,Elżbieta Bogucka,Bogumiła Kryś,Natalia Kryś. Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.07.AD2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.06.AD2024

2. Bardzo dziękuję za posprzątanie terenu wokół kościoła i probostwa oraz złożone ofiary:pp.Arleta Kalemba,Edyta Majewska,Wiesława Gonda,Katarzyna Gonda,Czesław Lewandowski,Eleonora Skorupińska,Grażyna Mała,Sylwia Knobel,Dorota Kaczmarek,Wojciech Rakowski,Kinga Małecka. Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.06.AD2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.06.AD2024

2. Bardzo proszę o gruntowniejsze posprzątanie terenu wokół kościoła i podjęcie tego zadania przez kilka grup.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.06.AD2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.06.AD2024

2. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Maria Bukowska,Jarek Bżdziak,Daria Szulc.Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.06.AD2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.06.AD2024

2. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Alina Adamczak,Grażyna Wożna,Kinga Klecha.Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.06.AD2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.06.AD2024

2. Nabożeństwa czerwcowe w łączności z Mszą św.
3. Podziękowanie dla Agrofirmy i pana Antoniego za przygotowanie Mszy św.przy Grocie w Borkach,strażakom za użyczenie agregatu prądotwórczego,pp.Małgorzacie,Marzenie,Rafałowi oraz scholi za oprawę muzyczną. Dzieciom piewszokomunijnym i ich rodzicom i wszystkim Parafianom za obecność. Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.06.AD2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.05.AD2024

1. Rozpoczęliśmy remont kościoła. W czasie remontu Msze będą odprawiane pod namiotem. Bardzo proszę o kontynuowanie dyżurów sprzątania.Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Elżbieta i Tomasz Kozłowscy,Małgorzata Maciołek.Bóg zapłać.
2. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszą św.,a od soboty nabożeństwa czerwcowe.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.05.AD2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.05.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła p.Kacprowi,p.Rafałowi za wykonanie banerów dekoracyjnych oraz p.Mariuszowi za ich zawieszenie. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszą św.,w trakcie nabożeństwa modlitwy nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha św.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.05.AD2024