OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.08.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Andżelika Łuczka,Izabela Domagała,Ilona Gracz,Gabryela Gracz,Danuta Pawłowska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienie tego obowiązku.
4. Bardzo dziękuję za ofiary złożone przy okazji poświęcenia pojazdów.Wszystkim użytkownikom dróg życzę zawsze szczęśliwej i bezpiecznej podróży.
5. W piątek w liturgii święto Przemienienia Pańskiego
6. Dzisiaj po Mszach św.zbiórka ofiar na pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi w Europie.
7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Julia Sterna z Jażyńca i Marcin Matysik z Solca zap.2 oraz Paulina Witkiewicz i Konrad Skorupiński i Anna Buła i Hubert Ratajski zap.1.
8. W czwartek od godz.8.00 objazd chorych.
9. Okazja do spowiedzi z racji 1 piątku miesiąca w piątek od 16.30.
10. W tym roku Wiejsko-Parafialne Dożynki odbędą się 14.08.2021r. Msza na rozpoczęcie świętowania o godz 16.00 na boisku w Solcu. Spotkanie organizacyjne w środę o godz.19.30.na sali wiejskiej. W przyszłym roku dożynki w Solcu Nowym.
11. W poniedziałek będziemy gościć na sali w Solcu Salezjańską Pielgrzymkę na Jasną Górę.Przyjście grupy o godz.12.30. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą.
12. Strażacy z OSP Wroniawy zapraszają na Pierwszy Piknik Strażacki 07.08.2021r. od godz.16.00

P r o b o s z c z

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.07.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Teresa Materna,Barbara WyrwaBeata Adamska,Barbara Gracz.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
4. Dzisiaj z racji wspomnienia św.Krzysztofa możliwość poświęcenia pojazdów mechanicznych po Mszach św.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.07.AD2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.07.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Marzena i Amelia Krawczyk,Barbara Miszczak,Iwona Kawka,Kamila Każmierczak.Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.07.AD2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.06.AD2021

1.Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Magdalena Piskorska,Monika Hajak,Bogumiła Kryś,Natalia Kryś.Bóg zapłać.
2.Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3.We wtorek uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz.17:30.Składka przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
4. Nabożeństwa do NSPJ w łączności z Mszami św.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.06.AD2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.06.AD2021

1.Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne:pp.Aneta Dudziak,Anna Dreier,Lidia Kurasińska,Dorota Kaczmarek.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. We wtorek o godz.18.00. w kościele we Wroniawach Msza z udzieleniem sakramentu bierzmowania.Sakramentu udzieli Ks.Bp.Grzegorz Balcerek. Próba i okazja do spowiedzi w poniedziałek o godz.19.00. we Wroniawach.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.06.AD2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.06.AD2021

1.Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne:pp.Wiesława Gonda,Katarzyna Gonda,Irena Lewandowska,Eleonora Skorupińska.Bóg zapłać.
2.Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom,które zaangażowały się w zorganizowanie i przeprowadzenie procesji oktawy Bożego Ciała i NSPJ. Dziewczynkom sypiącym kwiaty,noszącym feretony i sztandary,noszącym baldachim,ministrantom,panu Rafałowi za upiększenie liturgii.Wszystkim niech Pan Bóg błogosławi.Bóg zapłać.
4. Nabożeństwa do NSPJ w łączności z Mszami św.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.06.AD2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.05.AD2021

1.Bardzo dziekuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Małgorzata Maciołek,Magdalena Bukowska,Kinga Klecha.. Bóg zapłać.
2.Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3.W poniedziałek drugi dzień Zielonych świąt. Oddamy cześć NMP Matce Kościoła. Msza św.o godz.17.30.
4.Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w łączności z mszami wieczornymi a w niedzielę i święta w łaczności z mszą św. O 11.00. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
5.Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha świętego kończąca okres wielkanocny,w przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy.
6.W miesiącu maju z inicjatywy Ojca św.Franciszka każdego dnia w innym sanktuarium maryjnym na świecie katolicy modlą się o ustanie pandemii. Nasza parafia włączy się w tę modlitwę 26.05. W tym dniu modlitwy trwać będą w Guadelupe w Meksyku. Zapraszam wszystkich do groty MB w Borkach. Trud pielgrzymowania to będzie nasz dar w intencji ustania pandemii. Na miejscu Msza św.,różaniec i nabożeństwo majowe. Nasz wieczór modlitwy rozpoczniemy o godz.19.00.
7.W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 1865,50 PLN.Czcigodnym Parafianom za ofiary składane w kościele i wpłacane na parafialne konto bardzo serdecznie dziękuję.
8.Procesja Bożego Ciała w tym roku odbędzie się w Solcu.
9.Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek o godz.17.00. Obecność obowiązkowa.
10.Do sakramentu małżeństwa przygotowuja się Agnieszka Żok i Błażej Bielicki,Agnieszka Maciołek i Arkadiusz Koza.

P r o b o s z c z