OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.10.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Julia Olszewska,Danuta Mehr,Wanda Wachowicz,Edyta Świniarek,Julita Antkowiak i Franciszka Świniarek i.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwa różańcowe w łączności z Mszą św.,w niedzielę po Mszy o godz.11.00.W poniedziałki i środy nabożeństwa dla dzieci o godz.17.00
4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2465,20 PLN. Za wszystkie ofiary składane w kościele i wpłacane na konto parafialne Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.
5. Dzisiaj  Światowa Niedziela Misyjna.Po Mszach zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne.
6. Kartki do wymienianek są wyłożone przy wejściu do kościoła.Modlitwa za zmarłych w listopadowe niedziele w łączności z Mszami św.
7. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom za posprzątanie cmentarza. Bóg zapłać za poświęcony czas i ofiarowaną pracę.
8. Przygotowanie do bierzmowania:
-klasa VII- poniedziałek 18.10.2021r.-
-klasa VIII-poniedziałek 25.10.2021r.
Przychodzimy na Mszę św. i różaniec i potem spotkanie.
9. Msza św.na cmentarzu w uroczystość Wszystkich Świętych o godz.11.00.

P r o b o s z c z

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.10.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Natalia Przydrożna,Joanna Winiarz,Jolanta Przybyła i.Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.10.AD2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.10.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp. Anna Mydlarz,Magdalena Bauer,Barbara Bielicka,Waldemar Bielicki.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. W czwartek Dzień Edukacji Narodowej.Pamiętajmy w modlitwach o nauczycielach i wychowawcach.
4. Nabożeństwa różańcowe w łączności z Mszą św.,w niedzielę po Mszy o godz.11.00.W poniedziałki i środy nabożeństwa dla dzieci o godz.17.00.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.10.AD2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.10.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp. Grażyna Wolnik,Renata Mehr i Halina Mehr.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. W liturgii kościoła w poniedziałek uczcimy św.Franciszka z Asyżu,we wtorek św.Faustynę a w czwartek Matkę Bożą Różańcową.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.10.AD2021

Sprzątanie cmentarza

Proszę o ogłoszenie w Parafii w Wroniawach i Solcu Nowym.
1. Jesienne sprzątanie cmentarza w Kębłowie i bieżące porządki planujemy na sobotę 23 października. Już dziś, tak jak co roku, proszę o pomoc wszystkich Parafian, i tych którzy mają swoich zmarłych na cmentarzu w Kębłowie, i proszę też o zadbanie o groby swoich najbliższych.
2. Informuję też wszystkich, że trwa aktualizacja i inwentaryzacja cmentarza, nowych zdjęć grobów itp. Jeżeli ktoś ma jakieś zaległości w tej sprawie: nie opłacone pokładne, postawiony pomnik bez zgody czy zlikwidowany grób proszę to uregulować w biurze parafialnym by nie było potem nieporozumień, że grób został skopany czy pomnik rozebrany.
Z wyrazami szacunku Ks. Andrzej Kruś – prob. Parafii Kębłowo
Dziękuję za ogłoszenie teraz w niedzielę i przyszłą!

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.09.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp. Anna Wolnik,Ewa Kaczmarek,Elżbieta Zielińska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienie tego obowiązku.
4. W liturgii kościoła w środę uczcimy św.Archaniołów Gabriela,Michała i Rafała.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.09.AD2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.09.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp. Monika Płowińska,Justyna Szarłata,Marlena Rodewald. Zakończył się dyżur mieszkańców Solca. Bardzo proszę o przejęcie dyżuru mieszkańców  Solca Nowego.Bóg zapłać.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.09.AD2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.09.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp. Ilona Malicka,Lidia Wita,Mirosława Szarłata,Krystyna Kubacka.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
4. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na pomoc dla Afgańczyków.Zebraliśmy 450,65PLN.Dzisiaj zbieramy ofiary na KUL i ASD.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.09.AD2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.09.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Maria Pawłowska,Natalia Wróblewska,Agata Piskorska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
4. Dzisiaj Dzień Solidarniośći z Afgańczykami. Po Mszach zbiórka ofiar na pomoc czynioną przez Caritas,za tydzień zbiórka ofiar na KUL i ASD. Zbiórki polecam ofiarności Parafian.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.09.AD2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.08.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Iwona Żok,Honorata Dubska,Anna Piskorska,Justyna Żygalska.Bóg zapłać.
4. Objazd chorych w czwartek od godz.8.00
5. Okazja do spowiedzi z racji I piątku od godz.17.00.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.08.AD2021