OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.12.AD202

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Agnieszka Koczorowska,Longina Bednarczyk,Karol Szymendera.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Dziękuję wszystkim uczestnikom rekolekcji adwentowych za obecność i złożone ofiary na rzecz klastoru OO.Franciszkanów w Wieluniu.
4. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3PLN można nabywać na stoliku z gazetami.

5. Nasza Parafia zaprasza na Zabawę Karnawałową,która odbędzie się 13.01.AD2024.W czasie zabawy zagra zespół TAKTON.Koszt udziału 299 PLN od pary. Zapisy w sklepie w Solcu. W czasie zabawy loteria fantowa. Fanty można przynosić do zakrystii.
6. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki można nabywać w zakrystii. Ofiara za świece małe 10 PLN,duże 20 PLN.opłatki ofiara dobrowolna.
7. Roraty będą odprawiane w poniedziałek i środę o godz.17.30.Dzieci gromadzą się w kruchcie kościoła z zapalonymi lampionami. Zachęcam do udziału.
8. Spowiedź adwentowa we wtorek 12.12. Do południa od 10-11 i po południu od 16-17. Zachęcam do skorzystania.
9. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca,składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
10. Liturgię Mszy św.w przyszłą niedzielę o godz.11 przygotują dzieci z klasy III .
11. W dniach od 19-20.12.AD2023 będziemy gościć w parafii św.Józefa w Wolsztynie relikwie błogosławionej rodziny Ulmów. Plan peregrynacji jest wywieszony w gablocie. Zachęcam do skorzystania.