^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.01.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp Waldemar Stefańczyk,Wiktoria Stefańczyk,Maria Prządka,Dorota Kurpisz ..Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. W uroczystość Trzech Króli zebraliśmy na Krajowy Fundusz Misyjny 753,45 PLN,20 Euro,5 Centów. W imieniu polskich misjonarzy bardzo serdecznie dziękuję.
4. W poniedziałek i środę Msza św. o godz.09.00.

5. Liturgię Mszy św. W przyszłą niedzielę o godz.11.00 przygotują dzieci z klasy III.
6. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
7. Zakończyliśmy odwiedziny kolędowe. Bardzo serdecznie dziękuję Parafianom za wspólną modlitwę, życzliwe przyjęcie,ciekawe rozmowy,złożone ofiary. Szczególne podziękowania dla przygotowujących smaczne posiłki. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy naszej codzienności.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.