OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.03.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Barbara Szefner,Maria Klecha,Katarzyna Klecha .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Dziękuję za ofiary na Daninę diecezjalną i ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od II Róży Matek z Solca Nowego i mieszkańców Solca Nowego od kościoła do krzyża.

4. Przeżyliśmy najważniejszy tydzień w liturgii Kościoła. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w jego przeżycie:
-uczestnikom Drogi Krzyżowej w niedzielę Palmową,strażakom za asystę,
-lektorom i lektorkom zaangażowanym w czytanie tekstów biblijnych,
-służbie liturgicznej za piękne przygotowanie liturgii,
-przygotowującym dekorację kościoła /Ciemnicę i Grób Pański/,
-zaangażowanym w procesję rezurekcyjną,
-delegacjom składającym życzenia z racji Wielkiego Czwartku,
5. W poniedziałek wielkanocny po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL,ASD i szkoły katolickie.
6. Przeżywamy Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego, z tej racji nie obowiązuje piątkowy post.
7. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
- okazja do spowiedzi w piątek od godz.17.00,
-adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 16.55,
-objazd chorych w czwartek od godz.08.00
8. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego do którego przygotowujemy się przez odmawianie Nowenny. Uroczystość odpustowa we Wroniawach. Suma o godz.15.00. Po Mszach św. Zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.