OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.06.AD2024

1. Rozpoczęliśmy remont kościoła. W czasie remontu Msze będą odprawiane pod namiotem. Bardzo proszę o kontynuowanie dyżurów sprzątania.
2. Nabożeństwa czerwcowe w łączności z Mszą św.
3. Podziękowanie dla Agrofirmy i pana Antoniego za przygotowanie Mszy św.przy Grocie w Borkach,strażakom za użyczenie agregatu prądotwórczego,pp.Małgorzacie,Marzenie,Rafałowi oraz scholi za oprawę muzyczną. Dzieciom piewszokomunijnym i ich rodzicom i wszystkim Parafianom za obecność. Bóg zapłać.

4. W czwartek przeżylismy uroczystość Bożego Ciała. Serdeczne podziękowanie za przygotowanie ołtarzy pp.Stachowiakom,Mydlarzom,Zielińskim i rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Dziekuję dzieciom sypiącym kwiatki i ich rodzicom,ministrantom,dzieciom pierwszokomunijnym,niosącym feretrony i chorągwie i sztandary. Strażakom za zabezpieczenie trasy i niesienie baldachimu.Parafianom za liczną obecność.Niech Pan Bóg błogosławi za okazaną miłość do Najświętszego Sakramentu.
5.  W oktawie Bożego Ciała procesje w łączności z Mszami św. o godz.17.30,a w niedzielę po Mszy o godz.11.00.
6. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-objazd chorych w czwartek od godz.08.00,
-okazja do spowiedzi w piatek od 16.45.
7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.Z tej racji nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
8. W przyszłą niedzielę po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL,WT UAM i szkoły katolickie.
9. Z serca płynące dziękczynienie za modlitwę i złożone życzenia z racji rocznicy święceń kapłańskich.
10. Kurs przedmałżeński w wolsztyńskiej Farze od poniedziałku 10.06.do piątku 14.06. Spotkania o godz.19.00