OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.07.AD2024

1. Rozpoczęliśmy remont kościoła. W czasie remontu Msze będą odprawiane pod namiotem. Bardzo proszę o kontynuowanie dyżurów sprzątania.
2. Bardzo dziękuję za posprzątanie terenu wokół kościoła i probostwa oraz złożone ofiary:pp.Mirosława Schaeffer,Elżbieta Bogucka,Bogumiła Kryś,Natalia Kryś. Bóg zapłać.

3. Nasz parafialny festyn przewidziany jest na 28.07.AD2024. Można już przynosić fanty na loterie.
4. Rozpoczęła się Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcam do duchowego pielgrzymowania.
5. Święcenie pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa odbędzie się w sobotę i niedzielę 20 i 21 lipca.