Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą - 09.10.2016 r.

1. Dzisiaj przeżywamy XVI Dzień Papieski pod hasłem – „Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Przed kościołem młodzież zbiera będzie ofiary do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
2. Modlitwa różańcowa w kościele - w poniedziałek i środę po Mszy św. o godz. 17.30; w piątek i sobotę o godz. 17.00; w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Różaniec na Sali w Solcu od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
Dzieci zapraszam dodatkowo na modlitwę różańcową w każdą środę października o godz. 16.30 w kościele.

3. W październiku Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiać będziemy w środy o godz. 17.15.
4. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu tylko w środę po zakończonej Mszy św.
5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Jak zwykle składka będzie przeznaczona na dalszą spłatę długu związanego z remontem dachu naszego kościoła.
6. Spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę 16 października po Mszy św. o godz. 11.00.
7. Spotkanie dla uczestników Pielgrzymki do Ziemi Świętej odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.30 w kościele we Wroniawach.
8. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Elżbiecie Zielińskiej, Ewie Kaczmarek, Annie i Dawidowi Wolnik.
9. Przed kościołem do nabycia: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) i „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), a także kalendarz na rok 2017 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).