Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Bożego Narodzenia – 25.12.2016r.

1. W I Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msza św. w naszym kościele o godz. 11.00; we Wroniawach o godz. 9.30.
2. W poniedziałek II Dzień Świąt Bożego Narodzenia - Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. jak w każdą niedzielę, czyli o godz. 8.00 i 11.00. Przed kościołem zbierać będziemy ofiary na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu.

3. W piątek obchodzić będziemy Święto Świętej Rodziny. Msza św. o godz. 17.30.
4. W sobotę tradycyjny Sylwester i zakończenie roku cywilnego. Msza św. i nabożeństwo dziękczynno – błagalne o godz. 16.30. We Wroniawach o godz. 18.00. Zapraszam do wspólnego dziękczynienia za kończący się rok.
5. W niedzielę Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Pokoju. Przypominam o obowiązku uczestnictwa tego dnia we Mszy św. W naszym kościele Msze św. o godz. 11.00 i 16.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. We Wroniawach o godz. 9.30 i 18.00.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Iwonie Wojtysiak, Beacie Sammler, Annie i Mikołajowi Przybyła, Wojciechowi Kiełbasiewiczowi;
● wszystkim tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej świątyni do Świąt Bożego Narodzenia.
7. Odwiedziny duszpasterskie, czyli kolędę rozpoczniemy w przyszłym roku,  począwszy od soboty 7 stycznia 2017r. Plan kolędy będzie wywieszony w gablocie oraz dostępny na stronie internetowej naszej Parafii. Odwiedziny duszpasterskie w Leśniczówkach i Borkach odbędą się we wtorek 27 grudnia. Początek o godz. 14.00.

Parafianom i Drogim Gościom życzę,
aby przyjście na świat Jezusa napełniło Was nową wiarą, gorącą miłością i niegasnącą nadzieją.
Niech Boże Narodzenie nie będzie tylko sentymentalnym świętem. Pozwólmy, aby Jezus działał w nas i przez nas.
Niech ten Boży czas będzie okazją do zatrzymania, radości i zamyślenia się nad dobrocią i wielkością naszego Pana. Niech błogosławieństwo Dziecięcia Jezus towarzyszy Wam przez cały Nowy 2017 Rok.
       Z modlitwą ks. Proboszcz