Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego – 08.01.2017 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy w kościele okres Bożego Narodzenia.
2. Od soboty trwają odwiedziny duszpasterskie w naszej Parafii. Szczegółowy plan kolędy wywieszony jest w gablocie oraz dostępny na stronie internetowej naszej parafii. W tym roku kolęduje w naszej parafii dobrze znany większości Parafian, były nasz proboszcz ks. kanonik Ludwik Maćkowiak, obecnie emerytowany proboszcz w Pudliszkach. Serdecznie witamy Go pośród nas.

3. W związku z kolędą, Msze św. w naszym kościele w tygodniu tylko w środę i piątek o godz. 9.00. Do 19 stycznia włącznie nie będzie w tygodniu Mszy św. wieczornych. W soboty i niedziele Msze św. bez zmian.
4. Biuro Parafialne w czasie kolędy będzie nieczynne. We wszelkich nagłych wypadkach proszę o bezpośredni kontakt ze mną.
5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na dalszą spłatę długu związanego z remontem dachu naszego kościoła oraz na ogrzewanie naszej świątyni.
6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Alinie Skorupińskiej, Oldze Walkowiak, Magdalenie Walkowiak, Martynie Wita, Hannie Skrzypczak. O dalsze sprzątanie proszę mieszkańców Solca.
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (4 zł).