Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą - 02.07.2017 r.

1. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a także chwila Adoracji Najświętszego sakramentu z racji I środy miesiąca
2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Św. przed każdą Mszą św., a w piątek dodatkowo od godz. 16.30 do 17.30.

3. Festyn Parafialny przy naszym kościele odbędzie się w niedzielę 23 lipca. Proszę Parafian o pomoc w kwestii fantów oraz upieczenia ciasta.
4. Przez najbliższy tydzień będę przebywał poza parafią. Podczas moje nieobecności będzie mnie zastępował o. Błażej Mielcarek. We wszelkich nagłych wypadkach proszę o kontakt z o. Błażejem po Mszach św. lub z ks. Andrzejem Krusiem z Kębłowa (nr tel. 68 384 19 97). Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu będzie nieczynne.
5. Przypominam młodzieży z klasy II i III Gimnazjum oraz I Szkoły Średniej o oddaniu kartek do Bierzmowania do połowy lipca.
6. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński: Mariusz Hubert Kaczmarek, stanu wolnego z par. pw. M. B. Częstochowskiej w Solcu Nowym i Małgorzata Wróblewska, stanu wolnego z par. pw. Św. Marcina i Stanisława Biskupa w Rakoniewicach. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Gertrudzie Kryś, Bożenie Teichert, Anecie Dudziak.
● za ofiary złożone na potrzeby Stolicy Świętej. Zebraliśmy 102,50 zł. Bóg zapłać!
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (4 zł).