Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą – 21.01.2018 r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na remont elewacji kościoła oraz na ogrzewanie naszej świątyni. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
3. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. o godz. 17.30.

4. W środę po Mszy św. o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą do koszyczka pod chórem.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Barbarze i Kindze Domagała, Magdalenie Rutkowskiej, Danucie Szmatuła.
6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (5 zł). Zapraszam szczególnie do lektury nowego „Przewodnika Katolickiego”, w którym m.in. o batalii w sprawie ochrony życia chorych i niepełnosprawnych dzieci.