^Do góry

Linki

Ogłoszenia duszpasterskie na XXX Niedzielę Zwykłą – 27.10.2013r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXX Niedzielę Zwykłą – 27.10.2013r.

1. W ubiegłą niedzielę na Papieskie Dzieła Misyjne zebraliśmy 99 zł.; na prace przy naszym kościele 1754 zł i 79 gr. Bóg zapłać za złożone ofiary!

2. Modlitwa różańcowa w kościele do środy włącznie - w poniedziałek i środę po Mszy św. o godz. 17.30. Różaniec na Sali w Solcu od poniedziałku do czwartku o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci w poniedziałek i środę o godz. 16.30 w kościele.
3. W poniedziałek przypada wspomnienie św. app. Szymona i Judy Tadeusza.
4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w tym tygodniu w środę o godz. 17.15. Do koszyczka w kruchcie kościoła można składać podziękowania i prośby do Matki Bożej.
5. Z racji zbliżającego się I piątku miesiąca, Spowiedź św. w tym tygodniu wyjątkowo w środę od godz. 15.30-16.30. Uwaga, odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, dopiero w sobotę 9 listopada od godz. 8.00.
6. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. w intencji zmarłych Parafian będzie odprawiona na naszym parafialnym cmentarzu o godz. 11.00. Po Mszy św. procesja żałobna do krzyża. Ofiary zebrane na tej Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
7. Msza św. i procesja żałobna na cmentarzu w Kębłowie w Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 13.00.
8. 1 listopada od godz. 12.00 do 2 listopada godz. 24.00 we wszystkich kościołach i kaplicach ci, którzy prawnie z nich korzystają, mogą uzyskać odpust zupełny (który wolno ofiarować tylko w jednym z ww. terminów, tylko raz i tylko za jednego zmarłego, jeżeli pobożnie nawiedzą ww. kościół i zmówią w nim: Ojcze nasz i Wierzę w Boga).
9. Każdego dnia od 1 do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i zmówienie tam, choćby myślnej, modlitwy w intencji zmarłych.
10. W listopadowe dni, częściej niż kiedykolwiek w ciągu całego roku, pamiętamy o naszych drogich zmarłych. W intencji zmarłych modlić się będziemy w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi. Kartki na wymienianki są wyłożone pod chórem. Wymienianki można składać do skrzynki ustawionej w wejściu do kościoła.
11.  W sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza św. na Sali w Solcu o godz. 10.00, w kościele o godz. 17.30.
12. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne (także za wygrabienie liści z otoczenia kościoła i probostwa): Oldze i Dominikowi Wolnik, Romie i Ireneuszowi Stachowiak, Franciszkowi Wasiek, Anecie i Mariuszowi Hamrol, Przemysławowi Przydróżnemu i Waldemarowi Stefańczykowi.
13. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny” i dla dzieci: „Mały Gość Niedzielny” i „Mały Przewodnik Katolicki”. Jest także nowy numer „Miłujcie się”.
14. Ministranci rozprowadzają kalendarz na rok 2014, wydany przez Archiwum Archidiecezjalne. Cena 3 zł.
                                  

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.