OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28.02.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.. Bóg zapłać.
2. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę . W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.
3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci

4. Nabożeństwa wielkopostne wg następującego porządku:
- Droga Krzyżowa w piątek o 17.00,
- Gorzkie Żale w niedzielę po mszy o godz.11.00.
5. Wszystkim rodzinom skladającym Daninę Diecezjalną serdecznie dziękuję.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2065 PLN i 20 Eurocentów. Bardzo dziękuję za ogromną hojność Czcigodnych Parafian wyrażaną poprzez ofiary na składce w kościele i wpłaty na konto parafialne.W miesiącu marcu wykonane zostanie ocieplenie piankowe przez firmę p.Mariusza Ruty z Nowego Tomyśla. Koszt inwestycji wynosi 17.500 PLN.
7. Dzisiaj Dzień Modlitwy,Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach zbiórka ofiar na Fundusz Ad Gentes wspierający pracę polskich misjonarzy.
8. Okazja do spowiedzi z racji I Piątku miesiąca od godz.16.20. Zachęcam do skorzystania.
9. Już dzisiaj informuję że spowiedż z udziałem kapłanów z dekanatu w środę 24.marca
10. Objazd chorych w czwartek od godz,8.00. Nowych chorych zgłaszamy w zakrystii.