^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.10.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Teresa Wasiek,Andrzej Przybyła,Beata Dziergwa,Irena Dziergwa,Marzena Jędrzejczak.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty o godz.17.00,w niedzielę po Mszy o godz.11.00.dzieci zapraszam na nabożeństwo w poniedziałek i środę o godz.16.30. W Solcu nabożeństwo codziennie w kaplicy o godz.17.00

4. Spotkania formacyjne dla członków Róż Różańcowych będą odbywały się w pażdzierniku w środy po nowennie 26.10.zapraszam Róże męskie.
5. Bardzo dziękuję pomysłodawcom i wykonawcom montażu słowno - muzycznego z okazji Dnia Papieskiego,dzieciom i młodzieży z Solca i Solca Nowego.pp.Magdalenie,Marzenie i Rafałowi. Dziękujemy za duchową ucztę i godne uczczenie największego z Polaków.Zebraliśmy na Dzieło Nowego Tysiąclecia 341,50PLN. Za złożone ofiary dziękuję.
6. Dzisiaj po Mszach św. Zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne.
7. Na szafce z gazetami wyłożone są kartki do wymienianek. Za naszych zmarłych modlić się będziemy w łączności w Mszami niedzielnymi w miesiącu listopadzie.Wypełnione kartki przynosimy do zakrystii lub wrzucamy do skarbony w kruchcie kościoła.
8. Sprzątanie cmentarza zaplanowane jest w sobotę 29.10.AD2022 od godz.10.00. Bardzo proszę o zabranie niezbędnych narzędzi. Msza św.na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych o godz.11:00.
9. W ubiegłą niedzielę na składce remontowej zebraliśmy 2359,90PLN. Za ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne Czcigodnym Parafianom serdecznie dziękuję.
10. Do sakrametu małżeństwa przygotowują się: Karolina Kaczmarek i Adam Kaczmarek z Solca.Zap.I.


Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.