OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.12.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Alina Szubert,Marcelina Winiarz,Agnieszka Flieger,Helena Szubert,Elżbieta Rutkowska.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Bardzo dziękuję za dary w akcji Światełko dla Ukrainy.Niech Pan Bóg błogosławi za otwarte serca.

4. Zapraszam na Roraty w poniedziałek i środę o godz.17.30.
5. W zakrystii można już nabywać opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom /małe-ofiara 10PLN,duze-ofiara 20PLN/
6. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.Msza św. o godz.17.30. W godz.od 12-13 Godzina Łaski. Zachęcam do modlitwy w kościele lub w domu.
7. Spowiedź adwentowa z udziałem kapłanów z dekanatu we wtorek 13.12. Szczegóły w przyszłą niedzielę.
8. Dzisiaj po Mszach św.zbiórka ofiar na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
9. OSP w Solcu organizuje zbiórkę złomu.która odbędzie się w sobotę 10.12.2022r. w godz.od 10-14. Złom można wystawiać przed posesję. Cały dochód będzie przeznaczony na leczenie Kacperka Franeckiego.
10. Zabawa parafialna odbędzie się 07.01.AD2023 w sali w Solcu. Koszt uczestnictwa 270PLN od pary.Zapisy u Pani Maryli w sklepie. Zaczynamy zbiórkę fantów na loterię oraz zapisy na placki.