^Do góry

Linki

Intencje mszalne 25.04 - 03.05.2020 r.

Intencje mszalne 25.04 - 03.05.2020 r.

 

NIEDZIELA 26.04.  III Niedziela Wielkanocna
Godz. 8:00 W intencji śp. Marianny, Piotra, Ludwika Buśko; Cecylii, Stefana Kozłowskich; Haliny Żok
Godz. 11:00 W intencji śp. Rufina Hamrola
PONIEDZIAŁEK
27.04. 
Godz. 17:30 W intencji Izabeli i Pawła z okazji I rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych
ŚRODA
29.04.
Godz.17:30 W intencji Gabrieli i Zenona z okazji 41 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych
PIĄTEK
01.05. św. Józefa, rzemieślnika
Godz.17:30 W intencji śp. Heleny Prządki (w r. śm.); Czesława Prządki; Rafała Koniecznego
SOBOTA 02.05.
Godz. 17:30 W intencji Teresy i Henryka z okazji 70 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za piękny dar tak długiego wspólnego życia małżeńskiego i rodzinnego, za otrzymane w tym czasie łaski oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i najbliższych
NIEDZIELA 03.05. IV Niedziela Wielkanocna – Uroczystość NMP Królowej Polski
Godz. 8:00 W intencji śp. Teresy Szmatuła (w 9 r. śm.); Heleny i Stefana Szmatułów
Godz. 11:00 W intencji Honoraty i Błażeja z okazji 25 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.