OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.04.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Aurelia Żok,Bernadeta Kryś,Ryszard Buła. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Caritas naszej Archidiecezji 111.54PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.

4. W ubiegłą środę młodzież naszej Parafii przyjęła Sakrament Bierzmowania. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w wierze. Rodzicom dziękujemy za wypełnienie przyrzeczeń złożonych w czasie Chrztu św.
5. Dzisiaj Światowa Niedziela modlitw o powołania.Prośmy o nowe,liczne i święte powołania także z naszej Parafii. W przyszłą niedzielę po Mszach św. Zbiórka ofiar na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
6. W środę uroczystość NMP Królowej Polski. Msza św. o godz.11.00. Wieczorem zapraszam na Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej przed probostwem o godz.21.00.
7. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszami św.w codzień . W środę w czasie Apelu o 21.00,w niedzielę po Mszy o godz.11.00.
8. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-okazja do spowiedzi w piątek od godz.17.45,
-adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz.18.00,
-objazd chorych w czwatrek od godz.08.00
9. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 23.05.2023r. Koszt 120PLN.Zapisy z wpłatą w zakrystii.
10. Pielgrzymka do Smolic w ramach przygotowań do Koronacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych 03.06.2023r.Koszt 50PLN. Zapisy z wpłatą w zakrystii.