OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.04.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Grażyna Walkowiak,Justyna Klecha,Krystyna Klecha. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Dzisiaj kończymy Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji po Mszach św.

4. W środę o godz.17.30 w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego w Wolsztynie młodzież naszej parafii z klasy 8 przystąpi do sakramentu bierzmowania.Szafarzem sakramentu będzie Ks.Biskup Zdzisław Fortuniak. Próba przed uroczystościa w poniedziałek. Przychodzimy na Mszę św. O godz.17.30,potem okazja do spowiedzi.
5. W środę w związku z uroczystością bierzmowania Msza św.o godz.16.00.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2554,30PLN. Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
7. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 23.05.2023r. Koszt 120PLN.Zapisy z wpłatą w zakrystii.
8. Pielgrzymka do Smolic w ramach przygotowań do Koronacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych 03.06.2023r.Koszt 50PLN. Zapisy z wpłatą w zakrystii.