OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.05.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Anna Ratajska,Lidia,Ryszard Spławscy,Beata,Marek Jęsiek Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu 157 PLN. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękuję.
4. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszami św.

5. Dzisiaj 11 dzieci naszej Parafii po raz pierwszy przyjmie Komunię świętą podczas Mszy o godz.11.00.Otoczmy dzieci naszymi modlitwami.Od poniedziałku dzieci będą przeżywać tzw. Biały Tydzień. Codziennie Msza św.o godz 17.30.
6. W poniedziałek,wtorek i środę będziemy przeżywać tzw.Dni Krzyżowe,czyli dni modlitw o dobre urodzaje. Msze św.poprzedzi procesja wokół kościoła. Zapraszam szczególnie pracujących na roli,ogrodników i działkowców.
7. Bardzo dziękuję rodzicom klasy II za zorganizowanie sprzątania kościoła.
8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca,składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.W liturgii będziemy przezywać Uroczystość Wniebowstąpienia pańskiego.
9. W kruchcie kościoła jest wystawione naczynie z wodą święconą.Można ją zabierać do naszych domów Zachęcam do powrotu używania wody święconej w naszej codzienności.
10. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 23.05.2023r. Koszt 120PLN.Zapisy z wpłatą w zakrystii.
11. Pielgrzymka do Smolic w ramach przygotowań do Koronacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych 03.06.2023r.Koszt 50PLN. Zapisy z wpłatą w zakrystii.