^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.05.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Matysik,Anna Lorenz,Patrycja Matysik. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszami św.
4. W ubiegłą niedzielę dzieci naszej Parafii po raz pierwszy przyjęło Komunię świętą.Bardzo serdecznie dziękuję dzieciom i rodzicom za przygotowanie uroczystości. Dziękuję za piękne udekorowanie kościoła,zaangażowanie w liturgię,za dar ołtarza,którym jest nowa figura Chrystusa Zmartwychwstałego,intencję Mszy św. Dziękuję za trwanie na modlitwie w Białym Tygodniu i spotkanie kawowe. Dziękuję p.Marzenie i p.Rafałowi za muzyczne bogactwo w dniu Komunii i w Białym Tygodniu.

5. W piątek o godz.17.00 spotykamy się na Mszy z okazji Dnia Matki przy grocie w Borkach,a w sobotę wyruszamy na pielgrzymkę do Rokitna i Świebodzina. Wyruszamy o godz.7.00 z Solca Nowego,przez Solec.Powrót ok godz.14.00.
6. Następna niedziela to uroczystość Zesłania Ducha świętego kończąca okres wielkanocny.
7. W przyszłą niedzielę I Komunia święta we Wroniawach. Msza o godz.11.00. W związku z tym w Solcu Nowym będzie tylko Msza o godz.08.00. Zapraszam by skorzystać wyjątkowo z Mszy we Wroniawach o godz.09.30,11.00 lub 15.00.Przepraszam za tę niedogodność.
8. Młodzież,która przyjęła sakrament bierzmowania 26.04.2023r. może odbierać pamiątkowe zdjęcia w zakrystii.
9. W sobotę w Katedrze święcenia kapłańskie. Zachęcam do modlitwy za Księży Neoprezbiterów i o nowe powołania także z naszej Parafii.
10. We wtorek wyruszamy na pielgrzymkę do Częstochowy. O godz.05.00 autobus wyjedzie z Wroniaw sprzed kościoła,o 05.10 z Solca przy sali,o 05.15 z Solca Nowego sprzed kościoła.Powrót ok.godz.22.00
11. Pielgrzymka do Smolic w ramach przygotowań do Koronacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych 03.06.2023r.Koszt 50PLN. Zapisy z wpłatą w zakrystii.
12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Marcelina Winiarz i Jakub Szubert z Solca Nowego.
 

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.