^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.08.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Andżelika Łuczka,Julia Łuczka,Eugeniusz Pawłowski,Ilona Gracz,Gabryela Gracz. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na KUL,WT UAM i szkoły katolickie 173,50 PLN,a we wtorek na pomoc powodzianom w Słowenii 484,50 PLN. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

4. W sobotę uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej,patronki naszej Parafii. Suma odpustowa o godz.12.00,którą odprawi Ks.Stanisław Krzymiński. Po Mszy św. procesja wokół kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie sztandarów i feretronów i baldachimu. Dziewczynki zapraszam do sypania kwiatków a ministrantów do asysty liturgicznej.
5. Burmistrz Wolsztyna zaprasza na dożynki gminne w sobotę 26.08.AD2023 do Nowej Dąbrowy,Msza przy Sali Wiejskiej o godz.14.00,Starosta zaprasza na Mszę dziękczynną w niedzielę 03.09.AD 2023 o godz.12.30 w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego w Wolsztynie.
6. 9 wrzesnia koronacja wizerunku Matki Bożej w Smolicach. Osoby chcące uczestniczyć w tych uroczystościach proszę o osobisty kontakt.
7. Zapowiedzi.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.