^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.08.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Krystyna Kaczmarek,Renata Wasielewska,Arleta Pachołek,Cecylia Bortlisz,Rafał Kawala. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. W sobotę przeżywaliśmy Dożynki.Gratuluję organizatorom wspaniałej oprawy. Parafianom dziękuję za przygotowanie delegacji,za piękne wieńce i złożone ofiary.Niech Pan Bóg błogosławi pracującym na roli i tym,którzy korzystają z owoców ich pracy.

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 1479,50 PLN .Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
5. Dzisiaj Festyn Parafialny we Wroniawach. Msza św. O godz.14.00 a potem atrakcje festynowe dla dzieci i dorosłych zakończone zabawą taneczną. Rada Parafialna bardzo serdecznie zaprasza.
6. W nadchodzącym tygodniu I Piątek Miesiąca:
-objazd chorych w czwartek od godz.07.30,
-Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz.17.00,
-spowiedź w piątek od godz.16.45.
7. Starosta zaprasza na Mszę dziękczynną w niedzielę 03.09.AD 2023 o godz.12.30 w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego w Wolsztynie.
8. W przyszłą niedzielę zapraszam uczniów klasy I na Mszę o godz.11.00 z tornistrami,które będzie można poświęcić

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.