^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.09.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Urszula Kaczmarek,Emilia Napieralska,Maria Kaczmarek,Jadwiga Kotlarska,Mirosława Wyrwa.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zachęcam do zaangażowania w życie parafii. Poszukujemy chętnych chłopaków do bycia ministrantami i chętne dziewczyny do scholi. Zachęcam do angażowania się w liturgię. Najbliższa prezentacja będzie przygotowana na Dzień Papieski.

4. Rozpoczynamy spotkania z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Pierwsze spotkanie w środę 13.09.AD2023.
5. Kandydaci do bierzmowania z klasy VII zapraszam na spotkanie w środę 06.09.AD 2023. Przychodzimy na Mszę św. A po niej spotkanie.
6. Starosta zaprasza na Mszę dziękczynną w niedzielę 03.09.AD 2023 o godz.12.30 w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego w Wolsztynie.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.